18.8 C
Скопје
22:36 - 19 мај, 2024

Ознака : тројка

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

ИМАЛА „ТРОЈКА“ СО РОДИТЕЛИТЕ НА ДЕЦАТА ШТО ГИ ЧУВАЛА!

Мими Стојановска
Иако верува дека тоа не влијае на работата, психотерапевтот смета дека поради тоа би можела во иднина да има проблеми. 28-годишна девојка се обратила до...
Секојдневие

ФОТО: Има 32 години и 11 деца, а сега повторно е бремена – Мојот живот не е хаос, би сакала да добијам тројка!

Еспресо
Додека другите ја осудуваат поради преголемиот број на деца, таа се надева дека ќе дојде до бројката од петнаесет деца. Мајката на единаесет деца не...
ЛајфстајлСцена

Деми Мур отворено раскажа за сексот во тројка кој го практикувала во бракот со Ештон Качер

Igor
Актерката Деми Мур во своите мемоари „Inside Out“ ги откри интимните детали од својот живот, а многу пишувала и за бракот со колегата Ештон Качер...
ЛајфстајлСцена

Сопругата на Вил Смит пред ќерката (18) призна дека имала секс во тројка (ВИДЕО)

Igor
Многумина сметаат дека со своите изјави во оваа емисија сепак таа отишла предалеку. Сопругата на Вил Смит (50) Џејда Пинкет Смит (47) во својата реалити...
Лајфстајл

Златна тројка за најдобриот секс – Направете ги овие три работи и ќе го доживеете оргазмот на животот

Igor
Студиите покажаа дека хетеросексуалните жени значително поретко го доживуваат оргазмот, за разлика од лезбејките, од кои 86 проценти секогаш го достигнуваат врвот. Тоа научниците ги...