Сопругата на Вил Смит пред ќерката (18) призна дека имала секс во тројка (ВИДЕО)

Многумина сметаат дека со своите изјави во оваа емисија сепак таа отишла предалеку.

Сопругата на Вил Смит (50) Џејда Пинкет Смит (47) во својата реалити емисија „Red Table Talk“ која се емитува преку интернет, а во која таа зборува на сите теми, го откри своето сексуално искуство – и тоа пред ќерката Виола (18) која заедно со неа учествува во секоја емисија.

Иако на почетокот беше интересно откривањето на семејните тајни и „валканите алишта“ многумина сметаат дека Џејда со ова признание отишла предалеку кога пред својата ќерка открила дека имала секс во тројка.

„Имав секс во тројка еднаш. Бев многу, многу млада. Стануваше збор за раните деведесети – изјави сопругата на Вил Смит, поради што Виола на кратко се засрами“.

принтскрин/фејсбук

Претходно во една од своите емисии откри дека била зависник од порнографија и дека нејзината баба ја научила како да се самозадоволува. Сето тоа го слушала нејзината ќерка, која исто така признала дека од родителите научила се за сексот, и тоа кога ги затекнала во акција, а тие за тоа не ни знаеле.

Jada Opens Up About Her Threesome Experience | Red Table Talk

RTT Fam: EVERYTHING comes out at the Red Table. Hear Jada open up about her threesome experience on the all-new episode of Red Table Talk, next Monday — only on Facebook Watch.

Publiée par Red Table Talk sur Mercredi 19 juin 2019

Слични објави

Џастин Бибер го „запали“ Твитер: По пет години го објави новиот албум (ВИДЕО)

Еспресо

Елена Ристеска имала објавено фотка со новото момче уште на 12 јули, ама никој не забележал (ФОТО)

Igor

Изгуби облог: Познатиот актер се фотографираше сосема гол

Igor

Тој е нејзиниот втор обид! Пејачката Милица не ја трга насмевката од лице кога е во друштво на овој актер! (ФОТО)

Igor

Неодоливата Дилета Леота со своето длабоко деколте го украде шоуто на музичкиот фестивал Санремо (ФОТО)

Еспресо

Зошто храната што „крцка“ ни е повкусна?

Еспресо

Остави Коментар

5 × 3 =

Слични објави

Во кој период од денот сме најпродуктивни?

Еспресо

Поради коронавирусот култниот магазин Плејбој повеќе нема да излегува во печатено издание!

Еспресо

Сара Јо призна дека има момче, а сега се бакнува со негов колега (ФОТО)

Igor

Ќе се убијам,не смеам да одам таму: Непоканет гостин во домот на Анастасија Ражнатовиќ (ФОТО)

Васко Спасоски

Позната српска манекенка искрено за односот со својот дечко: Ме тепаше речиси четири часа

Igor

Бијонсе храбро ги прошета „фелните“: Новите фотки откриваат дека дивата повеќе не се изгладнува! (ФОТО)

Igor