7.8 C
Скопје
20:32 - 20 февруари, 2024

Ознака : бањање

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

И ЏЕЈК ГИЛЕНХАЛ Е МЕЃУ ОНИЕ ШТО НЕ СЕ БАЊААТ и тоа од еколошки причини, а има и куп други славни кои мразат туш!

jasmina.kantardzieva
Некои американски славни личности почнаа да зборуваат за своите хигиенски навики во интервјуата, откривајќи дека тие навистина не го сакаат секојдневниот туш.  Последниот во низата...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Наташа Беквалац објави фотографија додека се бања (ФОТО)

Еспресо
Една од најзгодните српски пејачки Наташа Беквалац реши на припадниците на посилниот пол им ги разубави овие тешки моменти минати во карантин и самоизолација. „Русокосата...