Tag : според

Сцена Хороскоп

3 најголеми заводници според хороскопот

Igor
Овие три хороскопски знаци се најопасни кога станува збор за флертот и заведувањето. На нивните вештини за заведување не можете да одолеете… Дали и вие...
Сцена Хороскоп

Дознајте кои се вашите најголеми маани според хороскопскиот знак

Igor
Секој знак има свои генерални карактеристики. Повеќето од нив се добри, но сепак има и по некоја лоша. Можеби некои за вас воопшто не важат,...
Сцена Хороскоп

Прочитајте кое е вашето идеално место за живеење според хороскопскиот знак

Igor
Погледнете што вели астрологијата за тоа кое е идеалното место за живеење за секој хороскопски знак. Овен Овните се создадени за активен живот и многу...
Сцена Хороскоп

Проверете каков вид на интелигенција поседувате според хороскопскиот знак

Igor
Постојат многу типови интелигенција и сите ние сме брилијантни и креативни на свој начин. Но, според астролозите, интелигенцијата која ја поседуваме често се должи и...
Лајфстајл

Што мислите, кое е идеалното место за секс според мажите?

Igor
Не станува збор ниту за спалната соба, ниту за кујната. Верувале или не, едно ново истражување кое било спроведено од страна на компанија за производство...
Живот

Идеален ручек според стар рецепт: Пробајте го со овој додаток! (РЕЦЕПТ)

Igor
Доколку се уште не сте се одлучиле што да подготвите денес за ручек, ова е нашиот предлог… Ова е идеален летен и лесен ручек според...
Лајфстајл Сцена

Евровизија ја призна ГРЕШКАТА – ТАМАРА е прва според жирито (ФОТО)

Igor
Македонија заедно со својот претставник Тамара Тодевска се искачи едно место погоре во финалниот пласман на евровизиското шоу, иако Евросонгот заврши минатата недела. Имено, постоела...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian