17.8 C
Скопје
00:54 - 26 мај, 2024

Ознака : моќ

Ви ПрепорачувамеЕспресоИнтимаЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

Патот кон себе: Четири „супермоќи“ што сите ги поседуваме

„Јас не сум тоа што ми се случува, туку она што одбрав да станам“. Карл Густав Јунг Постојат четири моќи што сите ги поседуваме и...
АстроВи ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСлајдерХороскоп

КАКО ДА ГО ИСКОРИСТИТЕ НАЈМОЌНИОТ ДЕН ВО ГОДИНАТА -22.02.2022: Ви носиме моќни совети од астролози и нумеролози!

Еспресо
Денеска не е ден како сите други што се однесува барем до нумеролошката симболика и астрологијата. 22.02.2022. Но, зошто овој ден е толку посебен? Станува...
ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

8 среќни зборчиња кои ќе ви донесат пари, изговорете ги (ништо не ве кошта)

jasmina.kantardzieva
Има ли луѓе во вашата околина кои секогаш имаат доволно пари, дури и ако работат многу помалку од вас и од другите? И дали има...
Сцена

Нијанси кои асоцираат на успех и моќ: Со овие бои секоја комбинација изгледа скапо! (ФОТО)

Igor
Експертите откриваат кои бои секој аутфит можат да го направат луксузен и поскап. Постојат некои тонови кои сами по себе асоцираат на моќ и луксуз,...
СценаХороскоп

3 најголеми заводници според хороскопот

Igor
Овие три хороскопски знаци се најопасни кога станува збор за флертот и заведувањето. На нивните вештини за заведување не можете да одолеете… Дали и вие...
Здравје

Пијалок од само 3 состојки со неверојатна моќ за слабеење

Igor
Ако сте мислеле дека намалувањето на вашата телесна тежина е невозможна мисија, тогаш ова е вистинското време да го пробате овој неверојатен пијалок од само...
СценаХороскоп

Не сакате да си играте со нив – Овие 3 хороскопски знаци имаат моќ да ви го загорчат животот

Igor
Со овие 3 знаци не сакате да си играте бидејќи тие имаат моќ да ви загорчат вашиот живот. Доколку добро ги познавате и знаете што...