Нијанси кои асоцираат на успех и моќ: Со овие бои секоја комбинација изгледа скапо! (ФОТО)

Експертите откриваат кои бои секој аутфит можат да го направат луксузен и поскап.

Постојат некои тонови кои сами по себе асоцираат на моќ и луксуз, па доколку сакате да оставите впечаток на успешна дама, избирајте парчиња облека во овие нијанси.

Кафена

Боја на сенфот

Зелена

View this post on Instagram

Autumn in @dior 🍂 #dioraw19

A post shared by Tamara Kalinic (@tamara) on

Сите нијанси на кремаста

View this post on Instagram

#tamarakalinic

A post shared by Best influencer IG models 👑 (@_influencergirl_93) on

Бордо

Слични објави

Ријана за првпат со дураг на насловна на Вог: Единствената работа која навистина може да го подигне детето е љубовта

Еспресо

Жените: Ова се нашите пет омилени секс пози!

Igor

Сексолозите откриваат кој е најдобриот период од денот за секс

Igor

Младиот пејач Филип Пецовски сними еротско видео за неговата нова песна (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Кристен Стјуарт би сакала да е жена-мачка во филмот за Бетмен!

Слободен Печат

Цеца потврди дека семејството Ражнатовиќ нема да подготвува соба за приновата, а причината е многу интересна!

Васко Спасоски

Остави Коментар

девет + шест =

Слични објави

Пролетна комбинација број 1: Французинките ја обожаваат, а ние ја копираме (ФОТО)

Igor

Оваа боја на фустан е измислена за русокоси! (ФОТО)

Еспресо

Луна Џогани се соблече, влезе во џакузи и почнала да се снима… (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Виенска штрудла со јаболка, рецепт кој ќе ве врати во детството

Igor

Никогаш не треба да бидат заедно – Најлошите љубовни парови во хороскопот

Igor

Елена Ристеска сакаше да се пофали со наградата, ама погледите ги собра нејзиното деколте (ФОТО)

Igor