Не сакате да си играте со нив – Овие 3 хороскопски знаци имаат моќ да ви го загорчат животот

Со овие 3 знаци не сакате да си играте бидејќи тие имаат моќ да ви загорчат вашиот живот. Доколку добро ги познавате и знаете што сакаат, а што не, можеби и би можеле да не ја откриете нивната темна страна, но ако направите само еден погрешен чекор, големи се шансите дека ќе зажалите. Погледнете за кои знаци станува збор…

Јарец

Да познавате Јарец е исто што и да го познавате ѓаволот лично. Дури и да ви се слоши и да се срушите на сред улица пред неговите нозе, тој едноставно ќе ве прескокне, нервирајќи се дека сте му го попречиле патот. Парите го движат неговиот свет, па токму затоа и тој е длабоко поврзан со нив. Неговите емоции кон живите суштества се ограничени, па токму затоа и на неговото ледено лице нема да можете да воочувате никакви чувства.

Риби

Со целосно нереални и луди идеи, додека тие пријатно ви се смешкаат за време на разговорот, низ главата на Рибите поминуваат мисли за тоа како би можеле да прават различни видови експерименти со вас. Можеби дури и би замислувале како ви ги вадат очите. Доколку станува збор за лична корист, тие би можеле да лажат до бескрај. Исто така лесно ги откриваат слабите точки на оние околу нив и често играат на картата за сожалување. Всушност тие толку многу се соживуваат со оваа улога на „жртва“ што можно е да си поверуваат и самите себеси. Но, сепак никогаш не забораваат на своите скриени намери. Откако ќе ја остварат својата цел, тие ќе исчезнат од вашиот живот, а вие дури тогаш ќе откриете дека нивниот идентитет бил лажен.

Скорпија

Многумина ја гледаат Скорпијата како зло кое се движи, но вистината е многу поразлична. Таа е исклучително чувствително суштество кое кога вистински љуби, во целост се предава на својот партнер. Вистината е дека Скорпијата знае да биде незгодна, но доколку се водите според нејзините правила и не ја изневерите или повредите, нема никогаш да ја запознаете нејзината темна страна. Од друга страна пак, ако си играте со оган, таа од вашиот живот ќе направи вистински пекол.

Слични објави

Саша Ковачевиќ приведен на аеродромот во Њујорк

Еспресо

Сталоне пристигна во Хрватска: Со семејството ќе го слави роденденот

Igor

На Инстаграм е хаос поради оваа фотографија: Дејвид Бекам повторно ја бакнува ќерката Харпер во уста!

Васко Спасоски

Дневен хороскоп за 26 март: Погледнете каков ден ве очекува!

Васко Спасоски

Томас Маркл: Одлуката на Хари и Меган е збунувачка, ја повредија кралицата

Еспресо

ОТКАЖАН УШТЕ ЕДЕН КОНЦЕРТ: Влошено здравјето на Стинг

Igor

Остави Коментар

19 − 6 =

Слични објави

Доб­ро е да се знае: 5 со­ве­ти што тре­ба да ги има­те на ум ко­га ку­пу­ва­те до­мати

Igor

Имаат преголеми очекувања: Овие хороскопски знаци избрзуваат во љубовните односи

Еспресо

Мајли Сајрус доаѓа во Косово (ВИДЕО)

Igor

Ешли Грем пие кафе додека го дои своето бебе! (ФОТО)

Еспресо

Сопругот на Карди Би мораше со раце да ѝ ги придржува градите да не ѝ „паднат“ надвор (ФОТО)

Васко Спасоски

Хороскоп за 21 февруари – Овните ќе имаат кавги на работа, Девиците ќе делуват иритирачки на околината

Еспресо