Ознака : уметничкото

Лајфстајл Сцена

ЗДРАВКО ЧОЛИЌ: Уметничкото име за кое никогаш не зборувал

Igor
Тешко е да се поверува дека по толку години успешна кариера постои нешто што фановите не го знаат за популарниот пејач Здрако Чолиќ, но сега...