20.8 C
Скопје
20:28 - 14 јуни, 2024

Ознака : срцето

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Лиам Хемсворт повторно заљубен – Тој ја заборави Мајли која му го скрши срцето (ФОТО)

Еспресо
Лиам Хемсворт конечно е среќен и тоа со седум години помладата манекенка Габриела Брукс. Актерот Лиам Хемсворт (30) минатото лето доживеа брачен бродолом со пејачката...
Секојдневие

Снимка од Сирија која ќе ви го скрши срцето: Таткото ја научил ќерката да се смее секојпат кога ќе слушне бомба (ВИДЕО)

Еспресо
На социјалните мрежи се прошири снимка од Сирија на која е невозможно да останете рамнодушни… Таткото Абдула Мохамед смислил начин како да ги олесни звуците...
СценаХороскоп

Kако да го освоите срцето на секој хороскопски знак?

Igor
Некои знаци сакаат партнери кои се директни, додека други сакаат партнери кои изгледаат отмено и се држат до традицијата. За некои е многу важна амбицијата,...
Лајфстајл

Магичен збор кој може да го припитоми срцето на секој маж

Igor
Ако некогаш сте биле со маж што ви зборувал дека не е подготвен за сериозна врска, тогаш знаете колку може тоа да биде фрустрирачко. Вие...
ЛајфстајлСцена

Џенифер Лопез: Тажна сум и срцето ми е скршено (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Џенифер Лопез во моментов е на својата четврта турнеја „It`s my party tour“, која ја организираше како своја прослава за 50-тот роденден што го прослави...
Сцена

PHARD и ZU+ELEMENTS во Скопје

Igor
Новоотворената продавница е лоцирана во Градскиот трговски центар, на приземје (поранешна ЛИСКА – поглед Жена парк), а во неа можат да се најдат парчињата од...