PHARD и ZU+ELEMENTS во Скопје

Новоотворената продавница е лоцирана во Градскиот трговски центар, на приземје (поранешна ЛИСКА – поглед Жена парк), а во неа можат да се најдат парчињата од најновата колекција пролет/лето 2019, и тоа од двата бренда.

Дамите своето омилено парче за оваа сезона можат да го одберат од колекцијата на PHARD. Бидете уникатни и женствени и оваа пролет/лето сезона со моделите на еден од најпознатите италијански модни брендови – PHARD.

ZU+ELEMENTS, пак, е колекција наменета за сите урбани фраери кои не се откажуваат од младешкиот изглед. Овој пат акцент е ставен на деталите. Она што е во центарот на вниманието, особено кога станува збор за маиците, е „крстот” како печат на сезоната.

Слични објави

На интернет кружи оваа ФОТОГРАФИЈА од Кејт Мидлтон, доколку може таа веднаш би ја уништила (ФОТО)

Еспресо

Видео хороскоп за 4 јуни 2019: Близнаците ќе ги привлече некоја помлада личност

Igor

Родени шефови – Тие се најупорните и најдоминантните хороскопски знаци!

Igor

Тренинг креиран посебно за жените во 50-те: Со овие вежби ќе ја доведете линијата до совршенство! (ВИДЕО)

Еспресо

Како го поминуваат времето во карантин Бела Хадид, Емили Ратајковски, Кендал Џенер… (ФОТО)

Еспресо

Сораја повторно во проблем: Возела во штикли, па со Ламбурџинито влетала во базен (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

шест + 15 =

Слични објави

Алек Болдвин и сопругата првпат се појавија во јавност по загубата на бебето

Igor

Балканската ѕвезда Дино Мерлин стана дедо!

Еспресо

ДНК гости на концертот на Сара Јо во Скопје – картите се распродадени! (ВИДЕО)

Igor

Кајли Џенер повторно изненади со новиот изглед! (ФОТО)

Слободен Печат

Ѓорѓе Давид позитивен на коронавирус: Очаен сум, ова е пекол!

Најзгодната „пензионерка“ на планетата: Кога ќе се соблече во бикини го одзема сечие внимание (ФОТО)

Еспресо