Џенифер Лопез: Тажна сум и срцето ми е скршено (ФОТО+ВИДЕО)

Џенифер Лопез во моментов е на својата четврта турнеја „It`s my party tour“, која ја организираше како своја прослава за 50-тот роденден што го прослави минатиот месец. Латино-дивата планира да помине четири континенти и да одржи 36 концерти.

Но, концертот што требаше да го одржи синоќа на „Медисон сквер гарден“ мораше да го откаже поради недостатокот на струја, па работите не одеа онака како што Џенифер замисли.

-Тажна сум и срцето ми е скршено што не можам да настапам вечерва за вас. Сè ќе ви надоместам, ветувам. Ве сакам. Не знаш што да кажам, особено после така успешен прв настап. Ви го давам зборот деке ќе добиете сè за што сте платиле. Ќе се вратиме и ќе направиме шоу за паметење. Жалам што се случи ова, но беше надвор од моја контрола – изјави таа во видеото што го објави на Инстаграм.

Слични објави

Некој го купил смачканиот автомобил на Дарко Лазиќ, а причината е бизарна

Igor

По разводот и борбата за старателство БРЕД ПИТ најде време и за НОВА ЉУБОВ?!

Igor

И покажала на мајка и како со помош на шминка да изгледа 20 години помладо, а резултaтите ја оставиле без здив (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Ирена Спасовска се пофали со егзотично патување (ФОТО)

Igor

Ема Вотсон за својот „љубовен“ статус: Во врска сум со сама себе!

Igor

Колку би платиле да ја видите гола? Адријана Лима се соблече за Амазонија

Igor

Остави Коментар

1 × два =

Слични објави

Кралот на рокенролот го објави првиот албум, „Црвена јабука“ го претстави своето деби издание и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Кардашијанката ПРЕТЕПЕЛА стриптизета!

Igor

Јелена Карлеуша никогаш не облекла пократко од ова! (ФОТО)

Васко Спасоски

Слушнете како звучи „Километри“ на Лозано и бендот во карантински услови! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Роби Вилијамс: Неколкупати размислував за самоубиство

Igor

Се омажи една од најпопуларните порно-актерки: Се надевам дека вториот брак ќе ми потрае (ФОТО)

Васко Спасоски