16.8 C
Скопје
04:22 - 20 мај, 2024

Ознака : таткото

Секојдневие

Снимка од Сирија која ќе ви го скрши срцето: Таткото ја научил ќерката да се смее секојпат кога ќе слушне бомба (ВИДЕО)

Еспресо
На социјалните мрежи се прошири снимка од Сирија на која е невозможно да останете рамнодушни… Таткото Абдула Мохамед смислил начин како да ги олесни звуците...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Таткото на Меган Маркл изнесе интимни семејни детали – Светот е запрепастен! (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Таткото на војвотката од Сасекс Меган Маркл, Томас Маркл, објавил повеќе детали од приватниот живот на сопругата на принцот Хари. Во документарен филм од 90...