17.8 C
Скопје
08:40 - 24 мај, 2024

Ознака : томас

СветСлајдерСцена

Татко ѝ на Меган Маркл итно пренесен во болница поради мозочен удар, дали на повидок е помирување меѓу таткото и ќерката?

Еспресо
Седумдесет и седумгодишниот Томас, кој лежел болен во својот дом во Мексико, итно бил пренесен во болница во Калифорнија. И сега сите се прашуваат дали...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

НЕВОЛЈИ ЗА МЕГАН МАРКЛ: Татко ѝ отвора канал на Јутјуб за да ја каже својата вистина!

Еспресо
Се уште не е постигнат мир меѓу Меган Маркл и нејзиниот татко Томас, кој сега е решен да  продолжи да ја напаѓа ќерка си, односно...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Таткото на Меган Маркл изнесе интимни семејни детали – Светот е запрепастен! (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Таткото на војвотката од Сасекс Меган Маркл, Томас Маркл, објавил повеќе детали од приватниот живот на сопругата на принцот Хари. Во документарен филм од 90...