36.8 C
Скопје
17:19 - 18 јуни, 2024

Ознака : канал

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

НЕВОЛЈИ ЗА МЕГАН МАРКЛ: Татко ѝ отвора канал на Јутјуб за да ја каже својата вистина!

Еспресо
Се уште не е постигнат мир меѓу Меган Маркл и нејзиниот татко Томас, кој сега е решен да  продолжи да ја напаѓа ќерка си, односно...
Секојдневие

Вистината за стапчињата за уши

Еспресо
Експертите уште еднаш предупредија да го избегнуваме користењето на стапчињата за уши. Стапчињата за уши предизвикуваат штета со туркањето на восокот во ушниот канал и...
ЛајфстајлСцена

Ремиксот на Cyrillic за евровизиската Proud предизвика интерес и на најголемиот музички канал (ВИДЕО)

Igor
Македонскиот бенд Cyrillic направи ремикс на песната Proud со која во Тел Авив не претстави Тамара Тодевска, а песната сега е објавена и на YouTube...