Ознака : уши

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Хајди Клум со огромни уши на глава го честиташе Велигден од карантин! (ФОТО)

Еспресо
Бројни славни личности се огласија на овој 12 април од своите домови и го честитаа Велигден, со оглед на тоа дека целата планета е во...
Секојдневие

Вистината за стапчињата за уши

Еспресо
Експертите уште еднаш предупредија да го избегнуваме користењето на стапчињата за уши. Стапчињата за уши предизвикуваат штета со туркањето на восокот во ушниот канал и...
Лајфстајл Сцена

Канје Вест ги згрози фановите: Ќе ви се преврти желудникот кога ќе видите што прави (ВИДЕО)

Igor
Американскиот рапер Канје Вест (42) неодамна основа своја црква во Ватс – Калифорнија со цел да одржува „миси“ за своите пријатели и обожаватели. На неговиот...