Канје Вест ги згрози фановите: Ќе ви се преврти желудникот кога ќе видите што прави (ВИДЕО)

Американскиот рапер Канје Вест (42) неодамна основа своја црква во Ватс – Калифорнија со цел да одржува „миси“ за своите пријатели и обожаватели.

На неговиот религиозен обред на почетокот присуствуваа само членови на семејството Кардашијан, но потоа почнаа да се појавуваат и нивни пријатели, а на миса дошол и Бред Пит (55).

За време на еден концерт со религиски елементи, обожавателите го фатија Вест како го допира увото, а потоа истата рака ја става во уста.

– Дали тој јаде восок од позади уши – бил еден од коментарите, додека други го бранеа раперот, велејќи дека извадил мастика од уста.

Погледнете и проценете сами:

Слични објави

Ванеса Брајант на Инстаграм: Ми недостасува твоето „Bonjourno, principessa/reina” (ФОТО)

Еспресо

Црвениот тепих повторно импресивен на ексклузивниот настан во Лос Анџелес (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Откриено што работи Меган Маркл во Канада, а еве како се нарекува себеси (ФОТО)

Еспресо

Роман Абрамовиќ и ова лето не ја заобиколи Хрватска: Со луксузната јахта стигна во Дубровник

Еспресо

Првото интервју на принцот Хари по раѓањето на кралското бебе (ВИДЕО)

Igor

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП: Љубовни разочарувања, паузи, неизвесност

Igor

Остави Коментар

дваесет − 8 =

Слични објави

Колку чинеше ѓерданот што го носеше Џорџина на Санремо… (ФОТО)

Васко Спасоски

Бен Афлек стапи во врска со девојката на Џејмс Бонд и сите почнаа да му завидуваат, но по нејзините слики без шминка работите се променија… (ФОТО)

Еспресо

Бритни Спирс призна дека си ја запалила салата за вежбање

Еспресо

Карди Би и маж ѝ се напиле, а после предизвикале хаос поради шампањско (ВИДЕО)

Еспресо

ЗА НЕЈЗЕ ТОА МЕСТО Е ГРОБ: Таму Цеца нема стапнато веќе 20 години

Igor

„Игра на тронови“: Нова серија за разочараните фанови

Слободен печат