СЕ СОБЛЕЧЕ ЌЕРКАТА на Жељко Јоксимовиќ, но претера со ФОТОШОП па си ги искриви очите (ФОТО)

Мина Јоксимовиќ, ќерката од првиот брак на познатиот пејач Жељко Јоксимовиќ ретко кога се појавува во јавност.

Тоа се ретки моменти, односно само кога станува збор за промоција на сингл или албум од нејзиниот татко.

Но, убавата Мина сега се соблече во костим за капење и ги покажа своите облини.

Таа избрала црвен костим за плажа кој дополнително и ги нагласил бујните гради, но не можеме а да не забележиме дека искористила премногу фотошоп така што ги искосила и искривила своите очи или пак толку силно се затегнала со раката па токму поради тоа лицето и изгледа асиметрично.

View this post on Instagram

🥰1,2 or 3? 🤔 🌊

A post shared by Mina Joksimović (@minajokssimovic) on

Слични објави

Од оставата направи канцеларија за работа од дома: Одлично решение, а може да го искористите и Вие! (ВИДЕО)

Еспресо

Дневен хороскоп за 23.10.2019: Вагите го губат балансот, а кај Близнаците владее хармонија

Igor

Домашна шампита како од слаткарница

Igor

Болни раскинувања, но и среќни епилози – ЉУБОВЕН ХОРОСКОП ЗА МАЈ

Igor

РАЗГАЛЕНИ: Три хороскопски знаци кои важат за мамини синови

Igor

ИСКРЕНО ПРИЗНАНИЕ НА АКТЕРКАТА: Во целибат сум 15 години

Igor

Остави Коментар

дваесет − 16 =

Слични објави

„Мераклии“ – македонска музичка група која успешно работи во Швајцарија

Васко Спасоски

Револуционерниот омот на „Бјело дугме“: Девојката со голите гради добила шлаканица од момчето (ФОТО)

Igor

Кеба доживеа несреќа! Пејачот повреден за време на снимањето, трпел болки, па завршил на ургентно!

Igor

Изгледа како да ја растргнувале кучиња: Џеј Ло се прошета во тренерка која треба да се забрани (ФОТО)

Igor

Три хороскопски знаци со најлоша среќа во месец ноември

Igor

Овие 5 раси на кучиња го имаат најубавото влакно! (ФОТО)

Еспресо