3.8 C
Скопје
19:16 - 5 декември, 2023

(Видео) Хајди Клум го „изгоре“ Инстаграм: Секси моделот објави експлицитно видео

Хајди Клум важи за една од најубавите жени и една од најуспешните манекенки во светот на светската мода.

Меѓу другото, педесетгодишната германска убавица секогаш знае како да го привлече вниманието за време на Ноќта на вештерките, а оваа година се најде на страниците на сите светски медиуми со нејзината велелепна маска – раскошен паун.

Фото: Инстаграм/Хајди Клум

По напорните подготовки за нејзината појава на овој популарен празник, Клум одвоила време за релаксирање покрај базен, во друштво на нејзиниот сопруг Том Каулиц (34).

Сакајќи да го прикаже моментот, таа сподели кратко видео во свое топлес издание.

„О не, не смееш да ни го правиш ова“, ѝ напиша воодушевен еден обожавател.

„Те молиме, следен пат предупреди нè“, искоментира друг.

Слични објави

И Горан Бреговиќ се прости од Владо Правдиќ: „Тој беше единствениот фин дечко меѓу нас“

Еспресо

Ален Исламовиќ погоден од смртта на Владо Правдиќ: Се прости од колегата

Еспресо

(Фото) Запознајте ја најбогатата Босанка, „тешка“ е 300 милиони евра, роди на 51 година

Еспресо

(Видео) По концертот на Александра Пријовиќ во Загреб сите паѓаа како покосени

Еспресо

Џулија Робертс се огласи за смртта на Метју Пери: Доживеале голема љубов, а еве што кажа за трагедијата

Еспресо

(Видео) Александра Пријовиќ не издржа пред крајот на концертот: Мора ли секоја вечер да плачам?

Еспресо
Се вчитува....