16.8 C
Скопје
18:02 - 20 април, 2024

Ознака : џенаро

СветСлајдерСцена

Врниот готвач открива: Што јадела Џенифер Лопез на Капри; ова се специјалитетите со мирис на детство

Еспресо
Ѕвездата за својот престој во Капри „непцата“ му ги довери на еден од најпознатите италијански готвачи, ѕвездата Џенаро Еспосито, кој се погрижил за нејзиниот вкусен...