03:34 - 23 јуни, 2024

Откриено што ги раздели Џенифер Лопез и Бен Афлек: Од играчка до плачка поради пари

Стана познато што навистина се случува меѓу Џенифер Лопез и Бен Афлек поради гласините за развод. За ова пишува Дејли Мејл.

Актерката и пејачка денес се обидува да го спаси бракот со оскаровецот, велат упатените. А се всушност почнало од „играчка“, односно Џен намерно сакала да се шират вакви гласини со цел подобро да го промовира својот нов албум и новиот филм. Но отишла предалеку. Додека на Бен оваа идеја на Џенифер воопшто не му се допаднала.

Сега изворите тврдат дека Џеј Ло сфатила дека нејзината неспособност да се справи со гласините пласирани на интернет и во таблоидите влијаела на Бен, а парот наводно треба да поработи на ова прашање.

„Џенифер ги остави гласините за раскинувањето да се разгоруваат за време на прес-турнејата за нејзиниот нов филм „Атлас“, бидејќи ако луѓето зборуваат за тебе, тоа може да биде добро за публицитетот“, вели инсајдерот за Дејли меил.

„Но, сега таа гледа дека на Бен тоа не му се допаѓа“, додаде изворот.

Лопез дури и ја откажа својата претстојна турнеја This Is Me…Live, велејќи дека „одвојува слободно време за да биде со своите деца, семејството и блиските пријатели“.

 

Слични објави

Данијела Мартиновиќ ги предупреди своите следбеници: Ова е лажен профил, испраќа лажни пораки

Еспресо

(Видео) Ана Николиќ му запеа на дечкото: Сегашната те буди, вели поранешната ти стигна

Еспресо

Бен Афлек конечно откри зошто е секогаш лут и безволeн на фотографиите: „Луѓето проектираат нешто на мене што јас воопшто не го чувствувам“

еспресо

(Фото) Сања Маринковиќ е „авион“ во шестата деценија: Во бикини на Ибица

еспресо

Уште една екс-девојка му помага на Бен Афлек да го преброди разводот со Џеј Ло: Таа е Гвинет Палтроу!

еспресо

(Фото) Дали е ова најзгодната Србинка? Се соблече сопругата на Огњен Амиџиќ, го покажа телото три месеци по породувањето

Еспресо
Се вчитува....