24.8 C
Скопје
04:22 - 23 јуни, 2024

Ризикуваат да изгубат сè: Животот ќе им ги скрши крилјата на два хороскопски знаци

Започнува „црна низа“ денови за два знака од Зодијакот. Ова ќе биде период кога ризикуваат да изгубат сè – работа, врски, пријатели… Кој е во каква зона на ризик – прочитајте понатаму.

Девица

На Девиците им е многу важно да држат се под контрола. Со својата опсесивност често предизвикуваат иритација кај другите. Луѓето добиваат впечаток дека не се во состојба да се справат ниту со наједноставната задача. И сето тоа затоа што девиците секогаш се незадоволни од се. Тие веруваат дека само тие можат да завршат квалитетна работа.

Таквото нивно однесување може да предизвика непријатни последици. Другите може да одбијат да комуницираат со девиците и да ја минимизираат нивната соработка. Девиците ќе се најдат сами и многу исфрустрирани.

Стрелец

Стрелците исто така немаат најдобар период, што може да ги втурне во долга депресија. Претставниците на оваа хороскопска констелација често се незадоволни од состојбата на работите, мислат дека не го постигнале она што го сакаат и дека тешко ќе можат да го сторат тоа.

Совет од астролозите: научете да не плачете, туку да дејствувате. Тогаш сè ќе биде добро во вашиот живот. И додека вие само се жалите, сите ваши можности неотповикливо бегаат од вас.

Нови височини: Три хороскопски знаци ќе имаат среќа на работа во средината на јуни

Слични објави

Данијела Мартиновиќ ги предупреди своите следбеници: Ова е лажен профил, испраќа лажни пораки

Еспресо

(Видео) Ана Николиќ му запеа на дечкото: Сегашната те буди, вели поранешната ти стигна

Еспресо

Бен Афлек конечно откри зошто е секогаш лут и безволeн на фотографиите: „Луѓето проектираат нешто на мене што јас воопшто не го чувствувам“

еспресо

(Фото) Сања Маринковиќ е „авион“ во шестата деценија: Во бикини на Ибица

еспресо

Уште една екс-девојка му помага на Бен Афлек да го преброди разводот со Џеј Ло: Таа е Гвинет Палтроу!

еспресо

(Фото) Дали е ова најзгодната Србинка? Се соблече сопругата на Огњен Амиџиќ, го покажа телото три месеци по породувањето

Еспресо
Се вчитува....