ПОВЕЌЕ ОД МИЛИОН ЛАЈКОВИ: Џенифер Лопез изгледа неверојатно! (ФОТО)

Џенифер Лопез неодамна го прослави својот педесетти роденден а притоа воопшто не личи на некој што влегол во шестата деценија од животот.

Дека е младолика и дека изгледа брутално секси, докажа со објавата на новата фотографија во костим за капење во кој буквално пука од сексипил.

За само 5 часа, фотката собра повеќе од милион лајкови, а коментарите само се нижеа. Некои девојки ниту на 30 години не изгледаат вака добро.

принтскрин/инстаграм

Слични објави

Сузана Гавазова сигурно би ја запалила оваа фотографија: Погледнете како изгледаше пред повеќе од 15 години (ФОТО)

Igor

Мажите во овие хороскопски знаци се најверни!

Igor

ЗА СИТЕ ЉУБИТЕЛИ НА ХОРОРИ: 10 најстрашни филмови на Нетфликс! (ВИДЕО)

Еспресо

Џејмс Камерон го претстави концептот, но никој не се возбуди поради продолжението на „Аватар“

Еспресо

Мелани Грифит (61) облече минијатурен шорц, но годините го кажаа своето (ФОТО)

Igor

Превкусна француска салата од компири (РЕЦЕПТ)

Igor

Остави Коментар

3 × 4 =

Слични објави

Паднаа тешки зборови! Камионџијата Дарко Влогс се „закачи“ со раперот Таско! (ВИДЕО)

Igor

На 18 февруари Дејвид Гилмор стана дел од „Pink Floyd“, родена е Јоко Оно и уште многу работи кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Нема срам: Дуа Липа повторно не облече градник! (ФОТО)

Васко Спасоски

Светот зборува за скриената порака во ланчето на Меган Маркл! (ФОТО)

Еспресо

НОВ ШОК ЗА КРАЛИЦАТА ЕЛИЗАБЕТА: Најавен уште еден РАЗВОД во кралското семејство, втор за една недела (ФОТО)

Еспресо

Тоа што Хилари Даф му го направи на своето дете многумина го осудија (ФОТО)

Igor