Нивес Целзиус покажа колку добро и стои „underboob“ – „Купачите и се смалиле од перење“ (ФОТО)

Интересно е да ја следите Нивес Целзиус на Инстаграм.

Откако претходно во друштво на Ивана Кнол го покажа задникот во танга, пејачката и актерка денес се потруди на поинаков начин да им го поправи денот на следбениците на Инстаграм.

Погледнете како всушност се носи underboob….

View this post on Instagram

Dođi mami, mami 😜

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Слични објави

Џастин Бибер го „запали“ Твитер: По пет години го објави новиот албум (ВИДЕО)

Еспресо

Илка е како од модно списание: Министерот за економија, Крешник Бектеши има најубава сопруга од сите негови колеги (ФОТО)

Igor

„Мојот син почина од коронавирусот… но не така како што мислите!“ (ВИДЕО)

Еспресо

Откако Џиџи Хадид го покажа својот дом, твитерџиите си играат мајтап со неа, како ви се допаѓа вам?

Еспресо

Каде грешите кога ќе одлучите да живеете заедно со партнерот?

Еспресо

Кејт Бекинсејл по 19 години молчење изнесе детали од најстрашните 15 минути со холивудскиот предатор Харви Вајнстин! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

2 × оне =

Слични објави

Видео хороскоп за 9 јули 2019, вторник

Igor

ЦЕЦА ЈА РЕНОВИРАШЕ ВИЛАТА: Во ОВАА ПРОСТОРИЈА вложила најмногу пари (ФОТО)

Igor

Вратете се во 80-те!

Igor

Јосипа Лисац: Умот ми е барем 30 години помлад од 70-те години што ги полнам!

Васко Спасоски

ШАКИРА и ПИКЕ ги демантираат гласините: Страсни прегратки на плажа

Igor

Неверство: Жените многу полесно наоѓаат љубовник

Igor