20.8 C
Скопје
18:58 - 30 мај, 2024

Ознака : нивната

СветСлајдерСцена

ФОТО: Сакаат нивната ќеркичка да ги гледа заедно – Ирина и Бредли на чекор до смирување?

Еспресо
Публиката навива овој пар официјално да се смири и да ужива во семејната идила… Љубовниот однос на Ирина Шајк и Бредли Купер интригира веќе неколку...
Секојдневие

Сандали кои се омилени меѓу дамите од кралските дворци, а нивната цена е многу пристапна (ФОТО)

Еспресо
Овие сандали кралските дами редовно ги носат во лето… Кралицата Летиција за многумина е една од дамите со најмногу стил, а пред неколку дена е...
Наши ФациСветСцена

НИВНАТА ТРАГИЧНА СМРТ ГО РАСТАЖИ СВЕТОТ: Познати личности кои загинаа во несреќи (ФОТО)

Еспресо
По ненадејната смрт на кошаркарската легенда Коби Брајант која потресе многумина, да се потсетиме и на останатите лица кои на трагичен начин го загубија животот....
СветСцена

Ќерките на Силвестер Сталоне израснаа во вистински убавици: На нивната појава никој не останува рамнодушен! (ФОТО)

Еспресо
Силвестер Сталоне од 1997 година е во брак со поранешниот модел Џенифер Флавин со која има три прекрасни ќерки. Дека крвта не е вода доказ...
Лајфстајл

10 најдобри песни според „Guardian“ (ВИДЕО)

Еспресо
Од вкупно 593 песни ги избраа најдобрите. Ова се 10-те најдобри песни според мислењето на „Guardian“. Дали се согласувате со нивната листа? 10. Fat White...
ЛајфстајлСцена

НИВНАТА ЉУБОВ КАКО ИНСПИРАЦИЈА: Бекамови ја слават 20 годишнината од бракот (ФОТО)

Igor
Еден од најпознатите парови на светот Викторија и Дејвид Бекам денес слават 20 години од бракот. Еден на друг, годините поминати заедно си ги честитаа...
ЛајфстајлСцена

ТИЕ СЕ НИВНАТА НАЈГОЛЕМА ПОДДРШКА: Успешни, остварени, богати, а овој совет од родителите добро го запомниле (ФОТО)

Igor
Тие се успешни, остварени, докажани и богати личности. Цел свет ги сака поради нивните манири, но и поради талентот и харизматичноста. Мишел Обама и Ева...
Сцена

СЕКОГАШ ЕКСТРЕМНА: Викторија Бекам шета во ДВА БРОЈА ПОГОЛЕМИ ПОТПЕТИЦИ, а нивната боја… (ФОТО)

Igor
Викторија Бекам секогаш е прва кога станува збор за вакви екстремни промени и избори. Дизајнерката и поранешната Спајсица, Викторија Бекам фатена е на шопинг на...
ЛајфстајлСцена

Фотографија вредна злато: Малкумина знаат дека се ВРСНИЧКИ, а еве како изгледала нивната ПРВА СРЕДБА (ФОТО)

Igor
Речиси не постои личност во светот која не знае за Мерлин Монро и деталите од нејзиниот бурен живот. Плавата убавица со својот начин на живот,...