13.8 C
Скопје
13:06 - 19 април, 2024

Ознака : броја

ЛајфстајлСцена

А беше толку сигурна во себе: Катастрофален дебакл на Меган Маркл! (ФОТО)

Igor
Војвотката Меган Маркл синоќа во придружба на сопругот Хари за прв пат прошета на црвениот тепих на филмска премиера откако стана член на британското кралско...
Сцена

СЕКОГАШ ЕКСТРЕМНА: Викторија Бекам шета во ДВА БРОЈА ПОГОЛЕМИ ПОТПЕТИЦИ, а нивната боја… (ФОТО)

Igor
Викторија Бекам секогаш е прва кога станува збор за вакви екстремни промени и избори. Дизајнерката и поранешната Спајсица, Викторија Бекам фатена е на шопинг на...