18.8 C
Скопје
08:54 - 26 септември, 2023

СЕКОГАШ ЕКСТРЕМНА: Викторија Бекам шета во ДВА БРОЈА ПОГОЛЕМИ ПОТПЕТИЦИ, а нивната боја… (ФОТО)

Викторија Бекам секогаш е прва кога станува збор за вакви екстремни промени и избори.

Дизајнерката и поранешната Спајсица, Викторија Бекам фатена е на шопинг на улиците во Лос АНџелес и заблеска во вечната комбинација од фармерки и бела маица.

Дали од стајлинот кој на сите им „влезе во очи“ се неонски зелените потпетици кои на Викторија и беа два броја поголеми.

Слични објави

Јелена Карлеуша ја нападна колешката Пријовиќ и „Ѕвездите на Гранд“: „Тие се треш, а јас одам напред!“

Еспресо

(Видео) Српската пејачка Душица Грабовиќ се лизна додека снимаше спот, за малку ќе завршеше во болница

еспресо

Ветеринарите водат битка да ја спасат повредената и изгладнета лавица пронајдена близу Суботица

еспресо

(Видео) Ѕвездата на Гранд Славица Ангелова ја испеа својата прва песна „Руже и крв“

еспресо

Ашер ќе го води шоуто на полувремето на „Супербол 2024“

Еспресо

(Видео) Бритни Спирс пак танцува на „шипка“: Најпровокативна кореографија до сега

Еспресо
Се вчитува....