Ознака : катастрофален

Лајфстајл Сцена

А беше толку сигурна во себе: Катастрофален дебакл на Меган Маркл! (ФОТО)

Igor
Војвотката Меган Маркл синоќа во придружба на сопругот Хари за прв пат прошета на црвениот тепих на филмска премиера откако стана член на британското кралско...