А беше толку сигурна во себе: Катастрофален дебакл на Меган Маркл! (ФОТО)

Војвотката Меган Маркл синоќа во придружба на сопругот Хари за прв пат прошета на црвениот тепих на филмска премиера откако стана член на британското кралско семејство.

Поранешната актерка едвај дочека барем на кратко да прошета по патеката на својот стар живот и не е чудо што сакаше да заблеска во полн сјај.

Но, поради преголемата желба да остави добар впечаток, Меган направи тотално промашување. Нејзиниот црн кожен фустан со ракави од тул беше целосна утка бидејќи, пред се, сосема е очигледно дека бројот одговара на фигурата на војвотката пред бременоста.

профимедиа

Фустанот кој го потпишува Џејсон Ву беше барем 2 броја помал, со оглед на тоа дека кај војвотката јасно се виде дека „кипи“ вишокот од градите, но и кај стомакот.

Покрај црната тоалета Меган ги облече и омилените Аквазура потпетици, кои и претходно сме ги виделе на неа и торбичка од познатиот бренд Гучи.

профимедиа

Слични објави

Пет години без „најголемиот џентлмен во рокенролот“: Влада Дивљан повеќе не е овде, но и понатаму е со нас!

Еспресо

Родендеско изненадување за фановите – се сликаше гола (ФОТО)

Igor

Албино манекенка прави светска кариера: Бев најчудната Казахстанка, а сега велат дека сум убава! (ВИДЕО)

Igor

Џокер во филмот ги украл движењата од Чендлер од „Пријатели“? Фановите велат дека украл сè! (ФОТО)

Igor

Славната тенисерка Халеп се мажи за милијардер од Македонија! (ФОТО)

Igor

Преку ден ВО ШТАЛА, навечер на МОДНА ПИСТА: Кој е овој згоден ветеринар?

Igor

Остави Коментар

оне × оне =

Слични објави

Како ладен туш: Ештон Качер и Мила Кунис открија се за разводот (ВИДЕО)

Igor

Научниците открија: Еве колку им е потребно на жените да ја „изгубат главата“

Еспресо

По пастрамајлиите, градот Штип може да се пофали и со Марија – најубавата девојка во овој град! (ФОТО)

Igor

Крис Џенер откри колку Ким и Кајли заработуваат за една објава на Инстаграм

Igor

Евровизија ќе се одржува, но погледнете кога!

Еспресо

Со месеци се тврди дека таа е новата девојка на Бред Пит, а актерката сега конечно раскажа за нивниот однос

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian