26.8 C
Скопје
14:03 - 25 мај, 2024

Ознака : дебакл

Ви ПрепорачувамеЕспресоЖивотни ПриказниСлајдер

Фијаското на докторот кој имаше лек за сè: Од „кетони од малини“ до љубов кон Трамп, зошто веќе никој не му верува на Волшебикот од Оз?

Ј.К.Д
Се сеќавате на доктор Оз? Најчесто облечен во сина лекарска униформа го одвои светот со сопствената емисија за здравје. Нудеше кетони од малина како чудотворна...
Секојдневие

Моден дебакл: Хајди Клум на мета на потсмев поради својот изглед! (ФОТО)

Анита Митровска
Хајди Клум предизвика големо внимание кога се појави на доделувањето на наградите „amFAR“, која се одржи во Њујорк. Изборот на фустан, можеме слободно да кажеме,...
ЛајфстајлСцена

А беше толку сигурна во себе: Катастрофален дебакл на Меган Маркл! (ФОТО)

Igor
Војвотката Меган Маркл синоќа во придружба на сопругот Хари за прв пат прошета на црвениот тепих на филмска премиера откако стана член на британското кралско...