17.8 C
Скопје
14:25 - 27 февруари, 2024

Ознака : годишнината

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Од целиот свет сокриле дури пет трагедии: Познатиот пар на нивната годишнина сподели потресни детали и расплака многумина (ФОТО)

Еспресо
Еден од најпознатите готвачи на светот и неговата сопруга слават две децении љубов, а по тој повод открија дека не им било постојано совршено. Напротив,...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ратајковски ја одбележа годишнината со емотивно видео на Инстаграм

Еспресо
Суперзгодната манекенка Емили Ратајковски пред две години изненадно се омажи за филмскиот продуцент Себастијан Бер МекКларда, за кој дотогаш не се ни знаеше дека ѝ...
ЛајфстајлСцена

Славниот пар размени емотивни пораки по повод 3-годишнината од бракот (ФОТО)

Igor
Познатата тенисерка Ана Ивановиќ и нејзиниот сопруг фудбалерот Бастијан Шванштајгер, денес слават три години од бракот, а по тој повод напишаа емотивни пораки на своите...
ЛајфстајлСцена

НИВНАТА ЉУБОВ КАКО ИНСПИРАЦИЈА: Бекамови ја слават 20 годишнината од бракот (ФОТО)

Igor
Еден од најпознатите парови на светот Викторија и Дејвид Бекам денес слават 20 години од бракот. Еден на друг, годините поминати заедно си ги честитаа...
ЛајфстајлСцена

Кралицата не крие која и е миленичка: Кејт Мидлтон за годишнината од брак добила вистинско изненадување!

Igor
За Кејт Мидлтон понеделникот бил особено свечен ден и тоа не само поради 8-годишнината од венчавката со принцот Вилијам, туку и поради признанието кое го добила...