6.8 C
Скопје
06:25 - 4 март, 2024

Ознака : миленичка

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСветСцена

Како Кејт Мидлтон стана миленичка на кралското семејство?

Еспресо
Војвотката од Кембриџ е во брак со принцот Вилијам, кој е втор во линијата за британскиот трон. Многумина се прашуваат која е тајната што таа...
ЛајфстајлСцена

Кралицата не крие која и е миленичка: Кејт Мидлтон за годишнината од брак добила вистинско изненадување!

Igor
За Кејт Мидлтон понеделникот бил особено свечен ден и тоа не само поради 8-годишнината од венчавката со принцот Вилијам, туку и поради признанието кое го добила...