Tag : пораки

Свет Слајдер Сцена

Легендарниот Ал Пачино има одлична порака за стареењето…

Еспресо
Легендарниот Ал Пачино во месец април наполни 80 години… Во овие години, познатиот „Скар фејс“ целосно го променил мислењето за стареењето, но и однесувањето. За...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Морничави пораки кои би можеле да го уништат Џони Деп – Прво ќе ја удавиме, па потоа ќе ја запалиме!

Еспресо
Морничавите пораки кои холивудскиот актер Џони Деп ги праќал на свој пријател, а во кои се наведува што се би и правел на поранешната сопруга...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Порно ѕвезда открива дека фудбалер и праќал приватни пораки (ФОТО)

Еспресо
Ѕвезда во филмови за возрасни, Лана Роадс, се пофали дека фудбалер кој има договор тежок 80 милиони долари и 43 милиони следбеници на Инстаграм и...
Лајфстајл Сцена

Лејди Гага напиша: „Lokah Samastah Sukhino Bhavantu“ и направи хаос! Еве, што значи тоа! (ФОто)

Igor
Последниот твит на Лејди Гага (33) за само неколку часа направи хаос на интернет, со оглед на тоа дека таа ги збуни со напишаното: „Lokah...
Лајфстајл Сцена

Славниот пар размени емотивни пораки по повод 3-годишнината од бракот (ФОТО)

Igor
Познатата тенисерка Ана Ивановиќ и нејзиниот сопруг фудбалерот Бастијан Шванштајгер, денес слават три години од бракот, а по тој повод напишаа емотивни пораки на своите...
Лајфстајл

ДОПИШУВАЊЕ СО ПОСЛЕДИЦИ: Популарниот „секстинг“ всушност е штетен?

Igor
Модерното време донесе и модерен начин на комуникација. Многу млади луѓе избираат еротско допишување со своите партнери, популарно наречено „секстинг“. Во време кога младите луѓе...
Лајфстајл Сцена

СТАЛОНЕ, ВАН ДАМ, ШВАРЦЕНЕГЕР И МНОГУ ДРУГИ и испратија интересни пораки на ДРАГАНА МИРКОВИЌ на Инстаграм! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Пред неколку дена синот на популарната фолкерка Драгана Мирковиќ, Марко го прослави полнолетството во својот замок во Виена. Иако синот на Драгана Мирковиќ наполни 18...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian