24.8 C
Скопје
04:18 - 23 јуни, 2024

Ознака : Горан Иванишевиќ

БалканВи ПрепорачувамеЛокумчеСлајдерСцена

(Фото) Дубаи „гори“ поради бикинито на сопругата на Горан Иванишевиќ: „Секој треба да види каква убавица е таа“

Еспресо
Некои следбеници н социјалните мрежи нагласија дека секој треба да види каква убавица е таа. Горан Иванишевиќ деновиве престојува во Дубаи. Со Новак Ѓоковиќ, најдобриот...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Ѕирнете во домот на Горан Иванишевиќ кој го бара од поранешната сопруга: Ваков луксуз ретко се гледа!

Еспресо
Деновиве главна тема во регионалните медиуми е станот на Горан Иванишевиќ, кој тренерот на Новак го бара од неговата поранешна сопруга Татјана Драговиќ и ќерката...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Се огласи екс сопругата на Горан Иванишевиќ, драмата продолжува: „Никој не се менува додека не си ја смени енергијата“

Еспресо
Тенискиот ас Горан Иванишевиќ последните денови е во центарот на вниманието на јавноста бидејќи ја тужеше својата сопруга Татјана Драговиќ со која беше во брак,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Протекоа пораките на Горан Иванишевиќ до поранешната сопруга: „Најдобро нешто е што те изневерив“

Еспресо
Драмата меѓу Горан Иванишевиќ и неговата поранешна сопруга Татјана Драговиќ продолжува. Неделниот весник „Национал“ објави нови пораки разменети меѓу двајцата во 2021 година, во кои...
БалканВи ПрепорачувамеЕспресоСлајдерСцена

(Видео) Еве зошто Иванишевиќ ги сфаќа и трпи пцовките и дерењето на Ѓоковиќ: И „Горан пцуе како кочијаш“, погледнете го урнебесното видео

Еспресо
Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ го освои десеттиот Австралија опен во кариерата. Покрај тоа, тоа е негова 22. Грен слем титула и се враќа на самиот...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

Горан Иванишевиќ го дал за лекување на сестра му целиот награден фонд што го освоил на Австралија Опен: „Парите ги носев со мене во јакна…“

Еспресо
Патот до успехот на познатиот тенисер Горан Иванишевиќ не беше нималку лесен.   View this post on Instagram   A post shared by Goran Ivanisevic...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Ноле како мало дете: Погледнете што му правеше на заспаниот Горан Иванишевиќ (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Најдобриот тенисер на светот Новак Ѓоковиќ важи за човек кој сака да се шегува и на своја, но богами и на туѓа сметка. Досега сме...