15.8 C
Скопје
17:27 - 3 март, 2024

(Фото) Дубаи „гори“ поради бикинито на сопругата на Горан Иванишевиќ: „Секој треба да види каква убавица е таа“

Некои следбеници н социјалните мрежи нагласија дека секој треба да види каква убавица е таа.

Горан Иванишевиќ деновиве престојува во Дубаи. Со Новак Ѓоковиќ, најдобриот тенисер на сите времиња, работи на тактика пред почетокот на новата сезона.

Сепак, има време и за забава.

Додека Горан и Новак се на теренот, една убавица го остава Дубаи без здив.

Станува збор за сопругата на Горан, Нивес. Имено, таа објави неколку фотографии од Дубаи, а особено без здив остава фотографијата на која е во бикини издание, снимена на плажа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives_Ivanisevic (@nivessimpson)

– Дубаи гори – го коментираше ова издание на убавата Нивес тенисерката Дона Векиќ, а некои следбеници додадоа дека секој треба да види за каква убавица станува збор.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives_Ivanisevic (@nivessimpson)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives_Ivanisevic (@nivessimpson)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tatjana Jurić (@tatjana_juric)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives_Ivanisevic (@nivessimpson)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives_Ivanisevic (@nivessimpson)

Слични објави

(Видео) Карлеуша му соопшти на светот кога Кристијано Роналдо оди во пензија

Еспресо

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо

Достоинствено: Како Бресквица го прифати поразот на Беовизија

еспресо

Астропрогноза за недела, 3 март: За Лавовите трошоци, за Биковите убаво изненадување

еспресо
Се вчитува....