10.8 C
Скопје
20:54 - 28 февруари, 2024

(Фото+видео) Цеца вработила Азијка за куќна помошничка: Била фотографирана за Свети Никола во вилата на Ражнатовиќ

Пред неколку дена, на 19 декември, фолк дивата Светлана Ражнатовиќ – Цеца го прослави празникот Свети Никола во семејната вила на Дедиње, каде новинарските екипи снимија мистериозна жена.

Имено, во текот на денот, додека течеле подготовките за прославата, една Азијка излегла од куќата и извесно време се движела околу капијата, а потоа влегла во куќата.

Азијка е новата куќна помошничка на Цеца, пишува српски „Блиц“.

Фото: Скриншот/Јутјуб

Екипата на „Папарацо лов“ успеа да ја фотографира новата куќна помошничка на Цеца, која цел ден ѝ помагаше на Ражнатовиќ во славата.

Како потсетување, во вторникот пејачката беше домаќинка на половина од српската естрада на прославата на празникот Свети Никола во нејзиниот семеен дом.

Слични објави

(Видео) Јована Јеремиќ провоцира: Ги покажа градите и задникот додека вежбаше

Еспресо

(Фото) Огњен Амиџиќ не изгледа на себе: Водителот се појави со седа коса во емисија и ги шокираше гледачите

Еспресо

Покажа што значи добро да се омажиш: Ана Севиќ на снимањето на „Ѕвезде Гранда“ дојде со автомобил од 130 илјади евра

еспресо

Српска пејачка имала тежок живот: „Свирев на пазар за 300 денари“

Еспресо

Катарина Живковиќ се огласи по веста дека е бремена: Пејачката долго време сака да стане мајка

Еспресо

(Фото) Рада Манојловиќ има нов дечко: Снимена среде улица со мускулестиот љубовник

Еспресо
Се вчитува....