10.8 C
Скопје
02:36 - 28 февруари, 2024

Ацо Пејовиќ со концерт во Скопје: Подгответе се за шоу и возбудлива вечер!

Започна одбројувањето на последните денови до големиот концерт на Ацо Пејовиќ којшто е закажан за 23 декември, односно в сабота во Арената ,,Борис Трајковски’’, а истиот е пред распродавање, велат организаторите.

Откако влезниците беа пуштени во продажба, интересот на јавноста беше голем, исто како и за претходните концерти на Ацо Пејовиќ. Така што, на два дена до стартот на концертот, останати се уште мал број на влезници, а истите можете да ги купите преку продажната мрежа на www.kupikarta.com Југотон и Розе Веро 2. Организаторите од „Balkan Media Production“ имаат изненадување за фановите.

Ацо Пејовиќ ветува дека на своите фанови со овој предновогодишен концерт ќе им приреди една незаборавна музичка вечер.

Не ја пропуштајте највозбудливата вечер со Ацо Пејовиќ и подгответе се за шоу!

Слични објави

(Видео) Гога Секулиќ го прослави роденденот на луксузна дестинација: Пејачката покажа какво изненадување ја дочекало во хотелот

Еспресо

„Ќе ти ја скратиме косата“: Српската пејачка била жртва на демнач и добивала застрашувачки закани на домашна адреса

Еспресо

„Нонстоп сум на инфузии“: Цеца проговори за здравствените проблеми со кои се соочила периодов

Еспресо

(Фото) Ова е вилата што Аца Лукас ѝ ја остави на Соња по разводот: Луксузот го одзема здивот

Еспресо

„Јас го добив детето, а тој доби стан“: Неда Украден ја отвори душата и се присети на разводот со поранешниот сопруг

Еспресо

(Видео) Зорица Брунцлик емотивно за зетот: Јас плачев наместо него

Еспресо
Се вчитува....