39.8 C
Скопје
17:26 - 19 јули, 2024

Ознака : 80 години

UncategorizedВи препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

БРАВО ЗА ЃОРЃИ КУЗМАНОВСКИ: На 80 години не се откажува од моторот, помина 300 километри, а ќе вози додека е жив!

Кате Божиновска
250 мотоциклисти од земјава и од странство беа дел од релито „Независност 2021“, кое се возеше низ земјава во изминатите три дена. Оваа година Ѓорѓи...
СветСлајдерСцена

Легендарниот Ал Пачино има одлична порака за стареењето…

Еспресо
Легендарниот Ал Пачино во месец април наполни 80 години… Во овие години, познатиот „Скар фејс“ целосно го променил мислењето за стареењето, но и однесувањето. За...