11.8 C
Скопје
22:34 - 23 април, 2024

Ознака : велосипеди

Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

ФОТОГАЛЕРИЈА: Скопјанки и на тмурно време супермодерни се! Нијанса на денот – црвена, за инает на скопското сивило

Ј.К.Д
Македонски убавици. Како беше онаа – македонско девојче, китка шарена. Китки шарени газеа по скопските улици денес. И тоа цврсто газеа. Времето – тапа! Тие,...
UncategorizedВи препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

БРАВО ЗА ЃОРЃИ КУЗМАНОВСКИ: На 80 години не се откажува од моторот, помина 300 километри, а ќе вози додека е жив!

Кате Божиновска
250 мотоциклисти од земјава и од странство беа дел од релито „Независност 2021“, кое се возеше низ земјава во изминатите три дена. Оваа година Ѓорѓи...