23.8 C
Скопје
12:37 - 10 август, 2022

(ВИДЕО) ХОРОР ВО ЖИВО: Брутална скриена камера ја снимила реакцијата на луѓето кога ја виделе Смртта

Некои скриени камери навистина се брутални, но оние кои не го доживеале ова ќе се смеат на реакциите на луѓето кои мислеле дека Смртта дошла по нив, исто како во филмовите.

Тимот кој вообичаено објавува смешни видеа на својот канал на „ЈуТјуб“, овој пат реши да направи скриена камера во која се појавува таканаречениот „Black Mower“, односно Смртта и ги уништува работите околу себе, и се упатува кон случаен минувач кој е убеден дека дошол неговиот суден.
ден.

Секако, пред да одлучат да ги исплашат луѓето, момците се обиделе да создадат „ефекти“ кои ќе ги исплашат минувачите. Поставиле столчиња и околни предмети за да можат да ги преместуваат и да изгледа како Смртта да го прави тоа. Погледнете како реагираат луѓето кои мислат дека им истекло времето.

Слични објави

Колешката од „Брилјантин“ се прости од Оливија Њутн-Џон: „Јас сум без зборови, последен пат кога зборувавме ми рече…“

Еспресо

Бен Стилер откри дека ја одбил улогата во познатиот филм: „Сè уште ме мачи тоа“

Еспресо

Сте го виделе новиот дом на Бред Пит? 40 милиони долари за вистинска палата

Еспресо

Драматично на „Шарл де Гол“: Вооружен со нож претел на аеродромот во Париз; убиен е од полицијата

Еспресо

Синот на Доналд Трамп го коментираше претресот на имотот на неговиот татко: „координиран напад“

Еспресо

(Фото) Зеленски како суперхерој: САД лансира акциона фигура на украинскиот претседател, суперхеројот се произведува во Кина

Еспресо
Се вчитува....