30.8 C
Скопје
13:56 - 10 август, 2022

Ознака : скриена камера

Видео Лајфстајл Секојдневие Слајдер

(ВИДЕО) ХОРОР ВО ЖИВО: Брутална скриена камера ја снимила реакцијата на луѓето кога ја виделе Смртта

М.Р.
Некои скриени камери навистина се брутални, но оние кои не го доживеале ова ќе се смеат на реакциите на луѓето кои мислеле дека Смртта дошла...