26.8 C
Скопје
14:18 - 25 мај, 2024

Ознака : маргарет лофри

ВестиСветСлајдер

ДОБИЛА 27 МИЛИОНИ ФУНТИ НА ЛОТО, ПА СЕ САМОУБИЛА: „Парите ми го уништија животот!“

Еспресо
Маргарет Лофри, позната како Меги Милионс, пред два дена била пронајдена мртва во нејзиниот дом во Белфаст во Северна Ирска – скромно живеалиште во кое...