24.8 C
Скопје
14:56 - 13 август, 2022

(Фото) Откако се разведе, „збесна“: Дали се ова најжешките фотки од Карлеуша гола до сега?

Instagram

Српската пејачка Јелена Карлеуша веќе извесно време престојува во Црна Гора каде има неколку закажани настапи, а бидејќи вечерите ги поминува во познатите клубови на крајбрежјето, денот го користи за да се опушти и да ужива во привлечноста на морето.

Така, пред настапот во Будва, таа реши да се опушти со пловење, и се качи на јахта, а потоа целосно ги шокираше со фотографии своите следбеници на Инстаграм.

Јелена позираше на палубата во танга, но и без горен дел. Фотографиите на згодното тело се од сите агли, а потоа седна за позирање, покривајќи ги со едната рака градите.

Коментарите се слеваа со молскавична брзина.

„Како да заспиеш после ова“, „Ох човече“, „Божица“, „Рибетина“, се само некои од нив.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Слични објави

Познато е кој англиски град има најголема шанса да ја организира Евровизија 2023, Лондон не е меѓу 7-те кандидати

Еспресо

Цеца го откажа концертот во Црна Гора: „Единаесет човечки животи неповратно згаснаа за неколку минути“

Еспресо

Лоша здравствена состојба на Салман Ружди: „најверојатно ќе го изгуби окото, нервите на раката му се отсечени, а црниот дроб е погоден и оштетен“

Еспресо

Попоски предупредува на голема претпазливост – ИЗРАЗЕНО НЕВРЕМЕ, еве кога (и во Скопје)

Еспресо

Лекарите открија зошто умираат вакцинираните лица кои се инфицираат со коронавирус

Еспресо

Случај Салман Ружди: Полиција пред домот на уапсениот во Њу Џерси; соседите вознемирени: „Во шок сме!“

Еспресо
Се вчитува....