13:32 - 19 април, 2024

Ознака : будва

БалканСлајдерСцена

(Фото) По позите во бикини, Данијела Димитровска го покажа партнерот: Убавицата веќе не се крие!

Еспресо
Очигледно е дека поранешната сопруга на популарниот српски водител Огњен Амиџиќ, Данијела Димитровска е повторно среќна и тоа багодарение на новата љубов која како молња...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Данијела Димитровска брутално згодна во бикини: Во Будва е „уловена“ со новата љубов

Еспресо
Поранешната сопруга на популарниот српски водител Огњен Амиџиќ, Данијела Димитровска неодамна откри дека среќата ја нашла покрај шест години помладиот фудбалер Јеврем Косниќ. Данијела денес...
СветСлајдерСцена

Бразилската манекенка Алесандра Амборзио лудо се забавуваше на концертот на Сека Алексиќ во Будва

Еспресо
Бразилската манекенка Алесандра Амбросио (41) летува во Црна Гора. Таа и нејзините пријатели присуствувале на концертот на Сека Алексиќ во дискотека во Будва. Сите биле...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Цела Будва воздивнува по неа: Алесандра Амбросио ужива во Црна Гора

Еспресо
Светски познатата манекенка Алесандра Амбросио веќе неколку дена е во Црна Гора, поточно во Будва, од каде на Инстаграм објави низа заводливи фотографии во костим...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Откако се разведе, „збесна“: Дали се ова најжешките фотки од Карлеуша гола до сега?

Еспресо
Српската пејачка Јелена Карлеуша веќе извесно време престојува во Црна Гора каде има неколку закажани настапи, а бидејќи вечерите ги поминува во познатите клубови на...
ВестиВи ПрепорачувамеРегионСлајдер

(ФОТО) СМЕТКА ОД ПЛАЖА ВО БУДВА СТАНА ХИТ НА ИНТЕРНЕТ: И „нејќам“ ништо има своја цена!

Еспресо
Во екот на летната сезона туристите најчесто се жалат на долгите редици на границите, како и на цените во познатите летувалишта, а фотографијата што неодамна...
БалканСцена

Српската пејачка Милица Тодоровиќ фатена со новото момче – познат актер (ФОТО)

Васко Спасоски
Уште на крајот на 2019 година започнаа претпоставките, а потоа и се потврди дека познатата српска пејачка Милица Тодоровиќ е во врска со актерот Петар...
ЛајфстајлСцена

Како божица во кристали: ЦЕЦА грмеше во Будва (ВИДЕО)

Igor
Цеца Ражнатовиќ одржа спектакуларен настап во Будва и на публиката ѝ приреди уште една незаборавна ноќ до раните утрински часови. Фолк дивата се појавила во...
ЛајфстајлСцена

Кајмакоски во Будва: Уловен со ЕДНА ПОЗНАТА СРПСКА ПЕЈАЧКА (ФОТО)

Igor
Неодамна Даниел Кајмакоски се разведе од сопругата, но не му требаше уште долго за да биде забележан во друштво на една позната српска пејачка. Тој...