Ознака : Петар Стругар

Балкан Слајдер Сцена

Пејачката Милица Тодоровиќ оди на психијатар по раскинувањето со актерот Петар Стругар!

Васко Спасоски
Пејачката Милица Тодоровиќ признава дека отсекогаш сакала долги и стабилни врски, па така до 30-та година од животот, колку што сега има, беше во врска...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Крај по четири месеци љубов! Пејачката Милица и актерот Петар раскинаа, а ова е причината! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата српска пејачка Милица Тодоровиќ и познатиот актер Петар Стругар раскинаа по четиримесечна врска. Иако се зборуваше дека пејачката и актерот се заедно во нејзиниот...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Пејачката Милица Тодоровиќ откри дека имала секс со Петар пред да дојдат во емисија (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Милица Тодоровиќ гостуваше во емисијата на „Амиџи Шоу“, каде се појави за првпат по пауза од шест месеци, а изненадување на вечерта беше и нејзиното...
Балкан Сцена

Српската пејачка Милица Тодоровиќ фатена со новото момче – познат актер (ФОТО)

Васко Спасоски
Уште на крајот на 2019 година започнаа претпоставките, а потоа и се потврди дека познатата српска пејачка Милица Тодоровиќ е во врска со актерот Петар...
Лајфстајл Сцена

Тој е нејзиниот втор обид! Пејачката Милица не ја трга насмевката од лице кога е во друштво на овој актер! (ФОТО)

Igor
Милица Тодоровиќ и Петар Стругар направија заедничка фотка која веднаш предизвика лавина од коментари на социјалните мрежи. Имено, пејачката која неодамна ја раскина долгодишната врска...