2.8 C
Скопје
04:42 - 19 април, 2024

Ознака : милица павловиќ

БалканСлајдерСцена

Аца Лукас и Милица Павловиќ открија дали ќе се вакцинираат против коронавирусот!

Васко Спасоски
Српскиот водител Огнен Амиџиќ во својата емисија „Амиџи шоу“ го угости трубачот Дејан Петровиќ, Леонтина Вукомановиќ, Аца Лукас, Милица Павловиќ и Аца Лукас. Тој ги...
БалканСлајдерСцена

ФОТО | Пријатно изненадување: Српската пејачка Милица позира топлес!

Васко Спасоски
Една од најдобрите српски пејачки на младата генерација, Милица Павловиќ со секој пост  на социјлните мрежи предизвикува лавина од коментари на сметка на нејзиниот изглед....
БалканСлајдерСцена

ФОТО | Милиметар недостига за да се види нешто: Милица Павловиќ позира во када!

Васко Спасоски
Младата пејачка Милица Павловиќ со својот изглед и секси комбинација ги воодушеви припадниците на посилниот пол со својот провокативен стајлинг за на социјалните мрежи. Милица...
БалканСлајдерСцена

ФОТО| Нема да ја препознаете: Српската пејачка Милица Павловиќ стана „плавуша“!

Васко Спасоски
Познатата српска пејачка Милица Павловиќ предизвика лавина од коментари на социјалните мрежи, каде што на своите многубројни обожаватели им се пофали со новата боја на...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Таа е најзгодната пејачка на српската естрада: Младата Милица Павловиќ во долна облека се снима на огледало! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Познатата српска пејачка Милица Павловиќ отсекогаш воодушевува со својот изглед, па така беше и овојпат. Имено, пејачката на својот Инстаграм профил објави видео на кое...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Колку си безобразна и опасна: Пејачката Милица го покажа совршениот задник во минијатурно бикини (ФОТО)

Васко Спасоски
Атрактивната пејачка Милица Павловиќ ги „полуде“ своите обожаватели на социјалната мрежа Инстаграм со фотографија во бикини. Станува збор за нејзиниот минатогодишен одмор на монденскиот остров...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Градите едвај ги собра во корсетот: Српската пејачка Милица Павловиќ ги полуде фановите со новите фотографии!

Васко Спасоски
Една од најубавите пејачки на српската естрада Милица Павловиќ ги израдува своите обожаватели со неколку провокативни фотографии на социјалните мрежи. Атрактивната пејачка беше гостинка  во...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Ќе сакате да го погледнете повеќепати: Најзгодната српска пејачка Милица Павловиќ сними провокативен спот (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Музичката ѕвезда Милица Павловиќ една година откако излезе нејзиниот албум „Засекогаш“, ги изненади своите обожаватели со спот за новата песна „Status Quo“, која е потполно...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Дефинитивно нема посекси пејачка од Милица на српската естрада: Погледнете само како се дотерала за настап! (ФОТО)

Васко Спасоски
Српската пејачка Милица Павловиќ важи за една од најатрактивните ѕвезди на нивната естрада. Исто така, Милица важи и за една од ретките пејачки на томошната...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Пејачката Милица Тодоровиќ откри дека имала секс со Петар пред да дојдат во емисија (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Милица Тодоровиќ гостуваше во емисијата на „Амиџи Шоу“, каде се појави за првпат по пауза од шест месеци, а изненадување на вечерта беше и нејзиното...