Ознака : милица тодоровиќ

Балкан Слајдер Сцена

Милица Тодоровиќ по прележената корона: Моите колеги имаат настапи, јас нема да го сторам тоа за ниедни пари на светот!

Васко Спасоски
Познатата српска пејачка Милица Тодоровиќ (30) во јули годинава прележа ковид-19 и тоа во друштво со својата цимерка и колешка Славица Ќуктераш (35). И двете...
Балкан Слајдер Сцена

Пејачката Милица Тодоровиќ оди на психијатар по раскинувањето со актерот Петар Стругар!

Васко Спасоски
Пејачката Милица Тодоровиќ признава дека отсекогаш сакала долги и стабилни врски, па така до 30-та година од животот, колку што сега има, беше во врска...
Балкан Слајдер Сцена

Не и било лесно: Милица Тодоровиќ раскажа какво детство имала…

Васко Спасоски
Во една емисија, Милица Тодоровиќ зборуваше за својот приватен живот, а потоа се сети на детали од кои ѝ дојдоа солзи на очите. – Јас...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Крај по четири месеци љубов! Пејачката Милица и актерот Петар раскинаа, а ова е причината! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата српска пејачка Милица Тодоровиќ и познатиот актер Петар Стругар раскинаа по четиримесечна врска. Иако се зборуваше дека пејачката и актерот се заедно во нејзиниот...
Балкан Сцена

Српската пејачка Милица Тодоровиќ фатена со новото момче – познат актер (ФОТО)

Васко Спасоски
Уште на крајот на 2019 година започнаа претпоставките, а потоа и се потврди дека познатата српска пејачка Милица Тодоровиќ е во врска со актерот Петар...
Лајфстајл Сцена

Тој е нејзиниот втор обид! Пејачката Милица не ја трга насмевката од лице кога е во друштво на овој актер! (ФОТО)

Igor
Милица Тодоровиќ и Петар Стругар направија заедничка фотка која веднаш предизвика лавина од коментари на социјалните мрежи. Имено, пејачката која неодамна ја раскина долгодишната врска...
Лајфстајл Сцена

КОМЕНТАР ПОРАДИ КОЈ ИНСТАГРАМ ГОРИ: Еве што Карлеуша ѝ напиша на младата пејачка

Igor
Младата ѕвезда на Гранд, Милица Тодоровиќ, на Инстаграм објави фотографија на која има само 16 години. Како што напиша и самата, имала силна причина за...