23.8 C
Скопје
15:39 - 30 мај, 2024

Ознака : милица тодоровиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Милица Тодоровиќ во стајлинг од 8.800 евра! Прошетала низ аеродромот без грам шминка

Еспресо
Српската пејачка Милица Тодоровиќ, која веќе извесно време ужива во врска со манекенот Лазар Граниќ, секој викенд редовно настапува низ цела Европа. Така Милица минатиот...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Веднаш го прашав дали е геј“: Милица Тодоровиќ откри како се запознала со дечкото

Еспресо
Пејачката Милица Тодоровиќ пред извесно време влезе во емотивна врска со поранешниот манекен Лазар Граниќ. Милица е позната како некој кој секогаш отворено зборува за...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Милица Тодоровиќ приреди вистинско изненадување за роденденот на своето момче: Пејачката го воодушеви Лазар со оригинален подарок

jasmina.kantardzieva
Пејачката Милица Тодоровиќ веќе некое време е вљубена во поранешниот манекен Лазар Граниќ. Пејачката реши да го изненади своето момче со необичен подарок за неговиот...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Прво си фати дечко, а сега се истетовира: Милица Тодоровиќ се пофали каде ја ставила тетоважата

Еспресо
Српската пејачка Милица Тодоровиќ реши да се истетовира, а на социјалните мрежи објави видео од процесот во студиото за тетовирање. Пејачката се најде во центарот...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Сега ќе ве тужам!“: Милица Тодоровиќ жртва на страшна измама, јавно упати остра порака

Еспресо
Српската пејачка Милица Тодоровиќ збесна бидејќи нејзиниот имиџ одредена „фирма“ го користи за рекламирање и продажба на одреден производ за слабеење, на што пејачката никогаш...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Милица Тодоровиќ има нов дечко: Ѝ ги тетовирал веѓите, а сега имаат големи планови за иднината

Еспресо
Пејачката Милица Тодоровиќ повеќе не крие дека е повторно заљубена. Српските медиуми веќе со денови зборуваат за новата љубов на пејачката Милица Тодоровиќ. Српската пејачка...
БалканСлајдерСцена

(Видео)„Оливер Драгојевиќ, среќен ти роденден и таму горе!“: Милица го обработи хитот „Цесарица“ на многу емотивен начин, ќе се расплачете!

Еспресо
Милица Тодоровиќ, српската пејачка со неверојатни вокални способности, ја изненади публиката со нов кавер. Иако не е од оние пејачки кои често го прават ова,...
БалканСлајдерСцена

(ФОТО) „СЕ СЛУЧУВАШЕ ДА НЕМАМЕ ПАРИ, ДА НЕМАМЕ КАДЕ ДА СПИЕМЕ КОГА ЌЕ ЗАВРШИ НАТПРЕВАРОТ“: Емотивна исповед на мајката на пејачката Милица Тодоровиќ

М.Р.
Познатата пејачка и поранешна победничка на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“, Милица Тодоровиќ (31) од својата 14-та година е под будното око на јавноста, а...
БалканСлајдерСцена

Милица Тодоровиќ по прележената корона: Моите колеги имаат настапи, јас нема да го сторам тоа за ниедни пари на светот!

Васко Спасоски
Познатата српска пејачка Милица Тодоровиќ (30) во јули годинава прележа ковид-19 и тоа во друштво со својата цимерка и колешка Славица Ќуктераш (35). И двете...
БалканСлајдерСцена

Пејачката Милица Тодоровиќ оди на психијатар по раскинувањето со актерот Петар Стругар!

Васко Спасоски
Пејачката Милица Тодоровиќ признава дека отсекогаш сакала долги и стабилни врски, па така до 30-та година од животот, колку што сега има, беше во врска...