24.8 C
Скопје
14:39 - 30 мај, 2024

Ознака : не сакам ништо

ВестиВи ПрепорачувамеРегионСлајдер

(ФОТО) СМЕТКА ОД ПЛАЖА ВО БУДВА СТАНА ХИТ НА ИНТЕРНЕТ: И „нејќам“ ништо има своја цена!

Еспресо
Во екот на летната сезона туристите најчесто се жалат на долгите редици на границите, како и на цените во познатите летувалишта, а фотографијата што неодамна...