СО СВОИТЕ ГРИМАСИ ГО НАСМЕА ЦЕЛИОТ СВЕТ: Синот на Рожер Федерер на Вимблдон ги привлече сите погледи (ФОТО)

Нема кој не гледаше во петгодишниот син на Роџер Федерер и Мирка Федерер на Вимблдон.
Федерер овие денови игра на Вимблдон, а еден од неговите најстрасни фанови е никој друг туку неговиот петгодишен син.

Близнаците Лени и Лео, но и близначките Мила Роуз и Шарлен Рива, како и неговата сопруга мирка Федерер не ги пропуштаат натпреварите на тенисерот и му ја даваат најголемата поддршка.

Меѓутоа еден од близнаците го привлече сето внимание со своите гримаси! Тој на трибините ги покажа сите можни емоции, од лутење, изненадување, па до досада, но и забавување со мама.

Пресладок е нели?

https://www.instagram.com/p/BzcBjS3AYsL/?utm_source=ig_embed

Слични објави

Фродо од „Господар на прстените“ стана татко!

Еспресо

Омилениот глумец од „Лудите седумдесетти“ обвинет за силување на три жени: Му се заканува казна од 45 години!

Еспресо

Девојка со несекојдневна убавина го освојува модниот свет! (ФОТО)

Еспресо

Дубиоза Колектив со нов албум и нов спот: Робот е нов пејач во босанскиот бенд! (ВИДЕО)

Еспресо

Викторија Бекам после 10 години се насмеа: Нејзиниот син објави слика на која сите гледаат во нејзините заби! (ФОТО)

Еспресо

Единствено доживување во „најинстаграмскиот“ хотел на светот

Еспресо

Остави Коментар

седумнаесет − дванаесет =

Слични објави

КЕЛТСКИ ХОРОСКОП: Откријте кое животно сте и што тоа кажува за вас?

Igor

Аријана Гранде признава дека е преоптоварена со работата: „Потребна ми е пауза“

Igor

Кејт ненадејно се појави на Вимблдон: Настана вистинска возбуда! (ФОТО)

Igor

Емилија Кларк од „Игра на престолите“ не сакала секс пред камерите!

Igor

Секси е благ збор: Сузана Гавазова се соблече на крајот од летото (ФОТО)

Igor

Шакира не сака да се мажи: Бракот ме плаши, сакам да бидам љубовница

Слободен печат