Слики кои го заобиколија целиот свет: Кејт Мидлтон потклекна пред ботоксот (ФОТО)

Кејт Мидлтон (37) привлекува внимание каде и да се појави со својот префинет изглед, но Војвотката од Кембриџ не успеа да им одолее на естетските корекции на своето лице.

Шпекулациите дека сопругата на принцот Вилијам потклекнала пред популарниот ботокс ги покрена познатиот британски пластичен хирург Моинир Сорни кој на Твитер објави фотографии од Кејт пред и после потенцијалниот зафат.

„Нашата Кејт сака малку „бејби ботокс“. На фотографијата „пред“ изгледа уморно и на лицето и се гледаат брчки. На фотографијата „после“ лицето и изгледа мазно и и блеска. Загледајте ја во ситните брчки на челото, но и на делот меѓу веѓите“, напиша тој.

Оваа вест прилично ја вознемири јавноста, па се огласи и портпаролот на палатата кој категорично ги отфрли тврдењата, и нагласи дека кралското семејство не поддржува такви комерцијални активности.

Слични објави

Славниот менаџер откри: Добиваат и по 4.000 евра за ноќ, патуваат во Дубаи, пијат шампањ и уживаат на јахти, но не е се така сјајно!

Igor

Деми Мур отворено раскажа за сексот во тројка кој го практикувала во бракот со Ештон Качер

Igor

Вреди да се посети: „Љубојна” ќе одржи (unplugged) акустичен концерт!

Igor

Адел е кралица! Погледнете колкав бакшиш му оставила на келнерот за Нова Година (ФОТО)

Васко Спасоски

Прва слика од пејачката Индира Арадиновиќ по излегувањето од болница и двомесечната борба за живот (ФОТО)

Еспресо

Колку чинеше ѓерданот што го носеше Џорџина на Санремо… (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

оне × два =

Слични објави

Виола Спиро, УБАВАТА ЅВЕРКА од телевизиските екрани (ФОТО)

Igor

На денешен ден Балканот доби голема музичка ѕвезда, легендарните „Metallica“ го објавија албумот „Master of puppets“ и уште неколку настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Проговори за несреќата која ја направи неговиот син: Не ми го чепкајте семејството

Igor

Игор Џамбазов со смешен коментар кога виде дека го ставиле на плакат со Цеца (ФОТО)

Igor

И Никол Кидман не е тоа што беше: Отечена, затегната и пластична – ја нарекуваат Џокер (ФОТО)

Васко Спасоски

Серена Вилијамс ни го покажа задникот во минијатурно бело бикини (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian