14.8 C
Скопје
08:47 - 15 април, 2024

Ознака : заобиколија

Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Слики кои го заобиколија целиот свет: Кејт Мидлтон потклекна пред ботоксот (ФОТО)

Igor
Кејт Мидлтон (37) привлекува внимание каде и да се појави со својот префинет изглед, но Војвотката од Кембриџ не успеа да им одолее на естетските...